adidas Superstar Boost

adidas-superstar-boost-

Jei sportbačių mėgėjo paklausi apie adidas simbolį, be trijų juostelių jis būtinai nurodys Superstar batus. Šitie batai kelis dešimtmečius kūrė savo ikonos statusą. Šiandien, nepaisant to, kad praėjo jau virš keturiasdešimties metų nuo debiuto rinkoje, jie vis dar išlieka madingi. O gamintojas kaip tik sukūrė naujausią boost padą turinčią interpretaciją!

Kultiniai batai su istorija

Superstar batų tradicija tęsiasi nuo septyniasdešimtųjų. Šie išskirtiniai, plokšti batai su kriauklės formos priekine zona iš pradžių sužavėjo krepšininkus, o vėliau užkovojo gatvės madą. Jų populiarumą skatino hip-hopo atlikėjai, ypač iš grupės RUN D.M.C, kurie sukūrė apie juos dainą! Superstar pelnė milžinišką populiarumą dėl savo įspūdingo dizaino, taip pat praktiškumo ir funkcionalumo. Iš aukštos kokybės odos pagamintas aulas yra atsparus visoms oro sąlygoms. Gali juos avėti nepriklausomai nuo metų laiko. Su jais sukursi nepakartojamus miesto stiliaus įvaizdžius.

Kur sena sutinka naują

Adidas tai senų, gerai žinomų batų modelių atnaujinimo meistras. Tą įrodo vis išlaikantys populiarumą adidas Stan Smith, adidas Gazelle ar adidas Superstar. Visgi tokios sėkmės nebūtų be patobulinimų, kuriuos gamintojas pritaiko savo patikrintiems batų modeliams. Kuo šįkart nustebins kūrėjai?

Adidas Superstar Boost

Vasario devintą visame pasaulyje prekyboje atsirado nauji Superstar batai, kurių padas remiasi vienu naujausių, o kartų didžiausių Oregono koncernų pasiekimu – boost putomis. Šią išskirtinę technologiją, atsiradusią bendradarbiaujant su chemijos pramonę atstovaujančia amerikiečių įmone, gamintojas be kitų pritaiko bėgimo batų projektams arba nepaprastai populiariems adidas NMD. Tai ne tik patogumo ir puikios amortizacijos, kurios iki šiol truko Superstar batams, garantija, bet ir įdomus dizainerių darbas.

Yra prieinamos tradicinės baltai-juoda ir juodai-balta naujausio adidas modelio spalvinės versijos, tačiau netrūkus atsiras taip pat metalo spalvos variantai. Ar adidas sukūrė dar vieną didelį hitą?

fot. http://sneakernews.com/2017/02/03/adidas-superstar-boost-release-date/

Comments

Parašykite komentarą