Air Jordan 11 ,,Heiress”

Air Jordan 11 ,,Heiress”

Jordan Brand nenustoja stebinti savo gerbėjų, pristatydami jiems vis naujesnius gaminius. Paskutiniu metu rinkoje pasirodė labai daug grįžusių klasikinių modelių, kuriems Oregono dizaineriai suteikia naują gyvenimą. Viena naujovė, kuri atsirado rinkoje gruodžio mėnesį, tai Air Jordan 11 ,,Heiress”.

Tyro purpuras ir auksiniai akcentai

Air Jordan ,,Heiress” tai projektas skirtas drąsesnėms sportbačių mėgėjams. Dominuojanti šiame projekte spalva yra Tyro purpurinė, gan retai sutinkama sportinėje avalynėje. Ši spalva užima beveik visą bato paviršių, tik išorinė pado dalis buvo padengta kontrastine balta spalva, kuri būdinga visiems ,,vienuoliktukų” batų modeliams.  Tačiau didžiausias skirtumas lyginant su klasikiniu variantu yra ne išskirtinė spalva, o blizgančios lakuotos odos pakeitimas į minkštą aksomą. Šio neįprasto sprendimo dėka Air Jordan 11 ,,Heiress” spalvos modelis gali būti ilgam  įrašytas į sportbačių istoriją.  Paskutinė šio modelio detale yra auksiniai elementai, esantys ant bato liežuvio ir pado. Auksinis yra taip pat ,,Jumpman” logotipas.

Naujas ,,vienuoliktukų” leidimas pasižymi savo orumu ir išsiskiria nuo kitų klasikinių krepšiniui skirtų versijų. Didelę įtaką tam turi ir originali spalva, aksomo pritaikymas ir pasirūpinimas detalėmis.

Oficiali batų prekyba startavo gruodžio 17 diena.

fot. http://sneakerbardetroit.com/air-jordan-11-velvet-night-maroon-release-date/

Comments

Parašykite komentarą