Air Max Plus TN Love/Hate Pack

Meilė ir neapykanta tai jausmai, kurie yra kiekvieno žmogaus gyvenime. Palyginti šitas dvejas emocijos nusprendė prekinis ženklas Nike. Šiemet jie siūlo atnaujintus kėdus Air Max Plus Love/Hate. Batai neužilgo pateks ant parduotuvių lentynų. Bet prieš tam atsitinkant, užduok sau klausimą: myli ar neapkenti šito pasiūlymo?

Apie modelį

Nike Air Max Plus irgi vadinami Nike Air Max TN, buvo vieni iš drąsiausių sportinių batelių iš tų metų premjeros, todėl nėra sunku suprasti už ką turi tiek mėgėjų. Sėkmės paslaptis susideda iš daug elementų: forma, technologija, konstrukcija.

Nike Air Max TN raudonos spalvos iš kolekcijos Love/Hate.

Tais laikais tokie parametrai išskyrė Air Max Plus iš kitų, miglotų konkurentų modelių. TN modelis pakerėjo kėdų mylėtojus iš viso pasaulio, kurie su nekantrumu laukia greitai prekyboje atsiras „Love/Hate“ versija.

Premjeros data

Naujausi Air Max Plus bazuojasi ant kontrasto jėgos tarp dviejų spalvų, kurių yra proporcingai tiek pat: raudonos ir juodos. Europos prekyboje Love/Hate kėdai atsiras jau nuo kovo 26 dienos (Foot Locker parduotuvėse). JAV turės dar šiek tiek palaukti. Neoficialiai kalbama apie pavasari, bet be jokios konkrečios datos.

Faktai ar gandai

Nike priešai teigia, jog šitas Swoosh‘o pasiūlymas yra labai panašus į prekinio ženklo Asics 2014 metų sumanymą. Bendrovė pristatė tada juodus ir raudonus kėdus kolekcijoje Lovers/Haters. Prekyboje atsirado prieš kelias savaites iki šv. Valentino dienos. Gal tai tik atsitiktinumas, o gal tikslus Nike žingsnis? Į šitą klausimą neturime atsakymo.

fot. hypebeast.com

Comments

Parašykite komentarą