Ar verta pirkti Jordan Eclipse batelius?

Jordan Eclipse batelius

Nike kolaboracija su Jordan Brand po tiek metų vis dar klesti. Rinkoje vis atsiranda nauji modeliai, kurie užkariauja ne tik krepšinio gerbėjų širdis, tačiau ir sportinės aprangos ir sportinio įvaizdžio mėgėjus. Tarp jų rasime daug atnaujintų senesnių modelių, bet karts nuo karto atsiranda ir visiškai nauji projektai, jiems priklauso ir Jordan Eclipse. Šiandien apžvelgsime juos iš arčiau ir įsivertinsime, ar verta į juos investuoti.

Raštuoti kaip niekad

Tik pamačius šį modelį žmogus nori sušukti ,,Verta!”. Spalvų ir raštų įvairovė sukelia tikrą galvos svaigulį. Dabar personalizavimo dėka, galima pasigamintą unikalią vienetinę versiją. Jordan Eclipse atsirado 2015 metais kovo pabaigoje. Tuomet jie kainavo110 dolerių. Šiandien jų šeima padidėjo dar naujesniais modeliais. Vienas iš jų yra modelis su zigzagu, kuris sužavėjo savo originaliu raštu ir įdomia spalva. Šis raštas primena megztinį, kurį Michael Jordan dėvėjo McDonalds reklamoje. Ši neįprastai ryški Eclipse versija neabejotinai bus naudinga kuriant unikalius miesto aprangos derinius! Kas dar? Drąsiausiems Jordan Brand paruošė Eclipse Hare. Spalvų junginiai stulbina, tačiau sužinojus kuo įkvėptas šis derinys, viskas tampa aišku! Tai jau antras Jordan modelis susijęs su Looney Tunes ir Bugs Bunny. Išskyrus šias versijas, Eclipse galima įsigyti ir labai švelnių spalvų. Nike puslapyje taip pat yra galimybė susikurti savo asmeninę batų porą!

Truputi techninių duomenų

Na gerai, bet geras dizainas tai dar ne viskas. Reikia pabrėžti, jog šie sportbačiai yra idealia alternatyva šlepetėms ir sandalams, todėl puikiai tiks vasarai. Jie pagaminti iš tinklelio, kuris suteikia jiems lengvumo. Juos lygina su Roshe One bateliais, nes yra vienodai pralaidūs orui. Tai iš tiesų gera savybė jeigu kalbame apie aukštas vasaros temperatūras, kaip ir intensyvias fizines veiklas arba ilgus pasivaikščiojimus, kurių metu turime leisti pėdai kvėpuoti. Eclipse pasirūpins tuo, kad juos dėvėdamas  jaustum išskirtinį komfortą. Jeigu nori juos dėvėti ir rudenį, jie tikrai atnaujins tavo kiekvieną derinį, tačiau reikia būti atsargiam, kad nesutepti jų lietuje. Juk norime džiaugtis jų puikia išvaizda kuo ilgiau!

Apibendrinant: nuostabus dizainas nesibaigiančiame skaičiuje įvairių spalvų konfigūracijų, klasikinė forma užtikrinanti patogumą ir gamybos kokybę-kvepuojančios medžiagos ant tvarkingo paviršiaus. Ar dar kas nors abejoja, ar verta juos įsigyti?

fot. sneakernews.com

Comments

Parašykite komentarą