Kedai, kuriuos verta sumedžioti per išpardavimus

new balance kedai moterims

Kedai yra geriausias kasdienio stiliaus papildymas ir kiekvieno žingsnio komfortas. Šiandien ne neįsivaizduojame savo spintų nors be nors vienos poros sportinių batų. Geriausia proga įsigyti puikius, prekės ženklų batus, pasižyminčius aukščiausia kokybe? Žinoma, kad išpardavimai, kurie būtent dabar pradeda galioti parduotuvėse ir elektroninėse prekybos vietose! Patikrink, kokie modelių hitai laukia Tavęs naujose, žemose kainose! Į šias kultinių prekių ženklų pasiūlymus verta investuoti!

Adidas EQT

Tendencija projektuoti sportinius batus retro stiliuje atrodo vis neapleidžia prekės ženklų, ko geriausiu įrodymu yra paskutiniai ir labai garsūs adidas hitai – Heaven ar EQT. Šie batai sukuria sėkmę didžiajam adidas Superstar arba adidas Stan Smith grįžimui, nes yra jie ne tik universalūs, bet ir labai patogūs. Iš pirmo žvilgsnio šiuolaikiškai atrodantis modelis iš tikrųjų yra savo istoriją meną dar devintajame dešimtmetyje, kada pirmą kartą dienos šviesą išvydo naujas vokiškojo prekės ženklo modelis, o buvo tai adidas EQT batai. Privalumai? Aukšta gaminio kokybė iš patvarios, tvirtos zomšos bei orui laidaus, lengvo tinklelio su guminiu, atspariu nutrynimams padu. Visuma prezentuojasi iš tikrųjų įspūdingai, o visų pirma išsiskiria iš kitų šio prekės ženklo modelių. Šie batai visiems, kurie mėgsta nebanalius daiktus!

spausk

Nauja New Balance 574 versija

New Balance paskutiniuoju metu vis dažniau nustebina puikių medžiagų pasirinkimu ir šiuolaikinėmis technologijomis. Užteks pamatyti naująją kultinių batų iš 574 linijos modelius, kad suprastum, kad dizaineriai įdėjo visas pastangas, kad 2.0 variantas būtų dar patogesnis ir malonesnis avėti. Pado konstrukcijoje pritaikytos naujesnės Fresh Foam putos, kurios užtikrina geresnę negu vidutinišką amortizaciją. Aulas pagamintas iš patvarių dirbtinės odos elementų, kurie sustiprina visą kedų konstrukciją ir suteikia jiems originalaus, miesto charakterio. Nauji New Balance 574 taps idealiu pasirinkimu 2018 metų pavasariui!

spausk

Nike Air Max Vision

Nike jau metų metus karaliauja miesto madoje su savo pavyzdiniu modeliu Nike Air Max. Nuo to laiko, kai į rinką įžengė šie kultiniai kedai praėjo jau apie 30 metų, o prekės ženklas nepailstamai sugalvoja naujas batų su oro pagalve pade interpretacijas. Kuo Nike Air Max VIsion mus nustebina? Visų pirma labai moderniu dizainu. Jeigu tokios stilistikos ieškai savo kasdieniai išvaizdai, tai šis modelis fantastiškai pasiteisins. Neįmanoma, žinoma, pamiršti geros Air pagalvės amortizacijos!

spausk

Reebok Club C 85

Patikrinta sportinių batų klasika? Negalėjo pritrūkti modelio, kuris 2017 džiaugėsi tokiu pat dideliu populiarumu, kaip tuo metu, kai praeitame amžiuje debiutavo avalynės rinkoje! Aštunto dešimtmečio mada grįžo į sceną ir, galima sakyti, kad labai trankiai, panašiai kaip ir Reebok Club C 85 – žymus, laisvalaikio kedų modelis, mėgstamas tiek tarp mados sekėjų, tiek žymių pramogų pasaulio atstovų. 2018 metais gali būti dar labiau cool jeigu vietoj klasikinės baltos spalvos išsirinksi auksinės arba rožinės spalvos kedus. Šie batai įrodys, kad su mada palaikai atitinkamą distanciją!

spausk

Adidas NMD R2

Puikaus nešiojimo patogumo, inovatyvūs ir labai madingi adidas NMD yra tikras vokiečių prekės ženklo paskutiniųjų sezonų hitas. Neįsigijai jų dėl aukštos kainos? Gera proga šiuos batus įsigyti būtent dabar, kai jų pirminė kaina nukrito beveik trečdaliu. Kaip žinoma per išpardavimus apsimoka pirkti brangesnius daiktus, tačiau adidas NMD kedų atveju tai tikrai gera investicija!

spausk

Planuoji investuoti į firminius sportinius batelius? Vis galvoji ar neverta išleisti jiems truputėlį daugiau? Daugiau to daryti neprivalai! Prasidėjo žiemos išpardavimai, kuriuose rasi daugybę įdomių kedų iš žinomų ir vertinamų prekės ženklų. Tikrai verta investuoti būtent dabar!

Comments

Parašykite komentarą