Kedai – tai miesto klasika

kedai puma suede

Gatvės mada pašėlo siūlydama pasakiškai spalvotus sportbačius, o geriausi gamintojai varžosi kurdami vis įdomesnių ir patogesnių sportinių batų projektus. Jie tinka prie visko, ką parodė mados savaičių metu ir jie įrodo, kad mada pagaliau juda tinkama – komforto – linkme. Bet kuriuos batus pasirinkti?

Aukščiausio lygio amortizacija

Žinojote, kad sportinės avalynės kūrėjo prioritetas tai visai ne geras dizainas, bet puiki amortizacija? Tiesa yra ta, kad jokie kiti batai neužtikrins natūralių kojos judesių taip, kaip sportiniai. Tačiau tai ilgų bandymų ir testų rezultatas. Kiekvienas gamintojas turi savo patentą, siekdamas klientams suteikti aukščiausios kokybės prekes. Todėl ekserimentai, nukreipti į pado medžiagą, nesibaigia. Jau turėjome revoliucinį išradimą – EVA putas, oro pagalvėles, taip pat unikalią konstrukciją iš mažų putų elementų, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su Jungtinių Valstijų cheminiu koncernu. Viskas siekiant užtikrinti mums komfortą. Todėl rinkdamiesi sportinius batus galime būti tikri, kad mūsų sąnariai yra saugūs, nepriklausomai nuo to, kuriuo gamintoju pasitikėsime.

 

sportbačiai

Nepaprastas dizainas

Unikalių modelių idėjų netrūksta. Susidaro įspūdis, kad sportbačių projektantai tai vieni labiausiai kūrybingų žmonių pasaulyje. Futuristiniai, labai spalvoti ir stilingi batai susilieja su patikima klasika, paprastumu ir minimalizmu. Rinkis pirmus, jei nori išsiskirti iš minios, o batai privalo būti ryškiausiu Tavo aprangos elementu. Kosminių sportbačių atveju tai jie vaidina pagrindinį vaidmenį ir atgaivina paprastus derinius. Panašiai veikia intensyvių spalvų batai, kurie kiekvienam įvaizdžiui suteikia charakterio. Jie svajoji apie kažką ramaus ir minimalistinio, rinkis žinomų gamintojų klasiką, pavydžiui įkvėptą japonų menų Zen. Plačiame sportbačių asortimente kiekvienas ras kažką sau.

Kai jau rasime savo svajonių modelį, avėkime jį kuo dažniau. Šie batai jau tinka ne tik prie sportinių įvaizdžių, bet ir prie labai elegantiškų. Atgaivink savo stilių žaviais sportiniais batais!

Comments

Parašykite komentarą