Kolekcija Hu, arba adidas Originals ir Pharrell‘as Williams‘as

pharrell-adidas-originals

Už lango ruduo vis drąsiau apie save primena, tačiau avalynės gamintojams šis metų laikas nėra baisus, ką įrodo daugybė naujų modelių premjerų. Šį rudenį ypatingo dėmesio yra verta Hu kolekcija – adidas Originals ir amerikiečių muzikanto Pharrell‘o Williams‘o bendradarbiavimo efektas.

Teigiama simbolika

Tolimųjų Rytų kultūros mėgėjams kolekcijos pavadinimas gali asocijuotis su Shang ir Zhou epochos indu vynui ir vandeniui saugoti. Tačiau iš tikrųjų pavadinimas kyla iš angliško žodžio „human“, reiškiančio „žmogiškas“. Kolekcijos siunčiama žinutė tai meilė, aistra ir energija, o jos užduotis – šių elementų pagalba sujungti žmonės visame pasaulyje. Todėl ant prekių matomi užrašai skirtingomis kalbomis ir vėliavos. Pharrell‘as Williams‘as norėjo parodyti, kad nepaisant skirtumų tarp žmonių visi kokiu nors būdu yra tarpusavyje susiję.

Bendradarbiavimą su vokiečių gamintoju Pharrell‘as Williams‘as išnaudojo ne tik puikiu prekių sukūrimui, bet ir norėdamas parodyti komunikaciją tarp žmonių, skirtingų kartų bei pasaulio regionų istoriją ir tradicijas. Verta pastebėti, kad muzikantas pakvietė etninius Šiaurės Dakotos gyventojus, kad jie pristatytų kolekciją.

Pilnos kolekcijos pasirodymą anonsavo geltonas adidas NMD modelis su užrašu. Batai pasirodė liepą, o visa kolekcija parduotuves pasiekė rugsėjo 29 dieną.

Hu kolekcijos sudėtis

Hu kolekciją sudaro ne tik jau minėti Nomadai, bet ir „oversize“ fasono džemperiai ir striukės bei kelnės ir marškinėliai. Prekes puošia vėliavos ir šūkiai skirtingomis kalbomis, tokiomis kaip anglų, prancūzų ar japonų.

Hu jungia adidas būdingą dizainą bei meistriškumą ir Williams‘o pasaulėžiūrą. Abu šie elementai be abejo yra verti dėmesio, o sujungti jie davė aprangos kolekciją, kuri pasižymi ne tik dizainu ir mada, bet ir gilesne simbolika.

Dėmesio vertas šios kolekcijos produktas tai visų pirma kažkada inuitų dėvimas anorakas, kuris buvo papildytas užtrauktuku ir šviesą atspindinčiais elementais.

Yra prieinami ne tik geltoni, bet ir raudoni, žali, juodi ir žydri adidas NMD batai. Modeliui buvo pritaikytos standartinės „Boost“ putos, o aulas yra pagamintas iš „Primeknit“ medžiagos.

fot. http://heartymagazine.com/wp-content/uploads/2015/05/pharrell-adidas-originals-capsule-pack-5.jpg

Comments

Parašykite komentarą