Kuo stebina Air Max Thea?

nike air max thea

 

Air Maxu šeima sparčiai didėja. Šis kulto vertas modelis renka vis daugiau fanų, kas paskatino jų kūrėjus projektuoti kaskart vis geresnius ir unikalesnius modelius. Be tradicinės linijos, kurią 1990 m. pradėjo gaminti Tinkeris Hatfeldas, atsiranda taip pat kitos, labiau naujoviškos. Šios linijos modelių padai  palaiko vis dar, tą pačią, Air technologiją. Vienas iš tokių modelių  yra Air Max Thea.

Kuo išsiskiria?

Visu pirma, jų išvaizda vos primena klasikinius Air Maxus. Iš pirmo žvilgsnio batas atrodo kur kas dailesnis, kadangi turi apvalesnę forma ir subtilesnį dizainą. Viršutinė bato dalis (aulas) susideda iš dviejų medžiagų junginio- sintetinio apvalkalo ir odos, kuri užtikrina stabilumą.

 

Bato priekyje galime rasti tinklelį, kuris užtikrins laisvą oro cirkuliaciją lyjant lietui ir intensyvaus veiksmo metu. Kaip ir visuose Air Max bateliuose  pado dalis liko atidengta, o šioje vietoje buvo  įmontuota oro pagalvė, kuri užtikrina itin gerą  amortizaciją. Didžiausias privalumas? Tai užtikrintai šio modelio lengvumas!

Su kuo juos dėvėti?

Air Maxai nuolatos užima vieną iš madingiausių vietų pasauliniuose sąrašuose ‘must have’ (privalomų turėti) ,,sportinių batų“ kategorijoje. Fanai mėgsta šiuos batelius už patogumą, kuris praverčia  atliekant fizinius pratimus ir kasdieniam naudojime, ypač jeigu palaikote aktyvų gyvenimo būdą. Minkštas pamušalas, tradicinė Air sistema amortizuojanti smūgius ir orui pralaidus, tačiau stabilus aulas, tai tik keletas šio modelio privalumu.

Comments

Parašykite komentarą