Nike Metcom 3 dviejose naujose interpretacijose

nike-metcon-3

Antra Nike Metcom treniruočių batelių versija nebuvo priskirta prie modernių produktų, kadangi nežymiai skyrėsi nuo pirmojo savo leidimo. Laimei, Metcon 3 siūlo vartotojams kur kas daugiau, todėl sveiko gyvenimo būdo ir geros sportinės avalynės šalininkai tikriausiai bus patenkinti nauju Nike modeliu. Tuo labiau, kad Amerikiečių gamintojas paruošė dviejų variantų Metcon 3, ir mes nekalbam apie spalvas.

Kas nepasikeitė?

Visos svarbiausios Metcon treniruočių batelių savybės nepakito. Nike pristato mums gerai žinomą bato siluetą ir labiau išplėsta padą. Metcon 3 modelio kulno dalyje netrūksta taip pat specialaus audinio įsiuvų, kurios sumažina nutrynimų atsiradimą fizinės veiklos metu. Šis sprendimas yra gerai žinomas iš Metcon 2 versijos. Naujame modelyje turime taip pat naują Dynamic Flywire technologiją.

Kas pasikeitė?

Nike sukūrė dvi skirtingas Metcon 3 modelio rūšis. Pirmi bateliai, tai yra ,,klasikiniai“ su ,,mesh“ panaudojimu aulo dalyje ir sustiprinimu jautriausiose srityse. Antra rūšis, tai DSX laidos gaminiai, kurie siūlo Flyknit aulą su išoriniu stabilizatoriumi. Priešingai nei standartinėje versijoje ir ankstesniu modeliu.

Kada atsiras parduotuvėse?

Metcon 3 buvo pristatyti NikeID gruodžio 19 dieną, kur Klientai galėjo patys susikurti savo spalvą. Batai parduotuvėse atsirado sausio 5 dieną, o modelis su Flyknit aulu buvo pardavime nuo sausio 2 dienos.

fot. http://sneakerbardetroit.com/nike-metcon-3-flyknit-release-date/

Comments

Parašykite komentarą