Renkamės pigius ir originalius sportinius batus!

sportiniai batai

Originalūs sneaker‘iai iš tokių prekės ženklų, kaip adidas, Nike, Reebok ar Puma yra daugelio mūsų svajonė. Tačiau dažnai atbaido mus aukšta jų kaina. Ar Tu irgi svajoji apie sportbačius iš kultinio prekės ženklo, bet nenori apsunkinti savo biudžeto? Turime tau idealią alternatyvą – pigūs ir originalūs sportiniai bateliai! Patikrink aprašytus modelius ir geriausius pasiūlymus internetinėse parduotuvėse!

Pigūs sportiniai batai – kur juos nusipirkti?

Net jeigu naujiems sportiniams batams skyrei itin mažą biudžetą nemanyk, kad esi pasmerktas parduotuvėms siūlančioms kopijas! Visiškai nerekomenduojame įsigyti imitacijų ar kopijų tokių modelių, kaip Nike Air Max, Roshe Run ar adidas Superstar. Nepaisant to, kad dizainas gali būti puikiai imituotas, tačiau toli gražu negalime lyginti originalaus patogumo, kokį sportiniai prekės ženklai užtikrina mums, savo gamyboje pritaikydami aukštos kokybės medžiagas ir inovatyvias technologijas. Jeigu ne turguje ir ne internetiniuose aukcionuose, kur tokiu atveju įsigyti pigius sportinius batus?

Pigūs originalūs sportiniai batai iš išpardavimo

Sezoniniai ir sezono vidurio išpardavimai yra geriausias metas įsigyti originalius sportinius batus prieinamose kainoje. Populiariausi modeliai kainuoja net iki 50% pigiau nei standartiškai. Svarbu tai, kad legendinės sporto markės paskutiniu metu organizuoja išpardavimus vis dažniau. Šiandien, kol sulauksi sezono išpardavimo gali įsigyti savo išsvajotus batus per vidurio sezono išpardavimą. Nepraleisk tokių progų, kaip, pavyzdžiui, Black Friday arba atsitiktines nuolaidas, organizuojamas ypatingų švenčių metų arba didžiųjų metų švenčių laikotarpiu.

Pigūs sportiniai batai išparduotuvėse

Jeigu Tau reikia sportinių batų būtent dabar ir negali laukti nuolaidų laikotarpių ir progų, patikrink ką Tau gali pasiūlyti sportinės avalynės išparduotuvės! Šių parduotuvių lentynose, tiesa, nerasi prekių iš naujausių kolekcijų (nebent su defektais), tačiau Tavęs lauks daugybę pasiūlymų iš praeitų sezonų. Vertą pirkti pigius sportinius batus išparduotuvėse, nes tokie modeliai, kaip adidas Superstar, Reebok Classic Leather ar Converse Chuck Taylor All Star niekada nesensta ir visada yra ant topo! Šių parduotuvių kainos Tave tikrai maloniai nustebins!

Pigūs sportiniai batai iš mažiau populiarių markių

Adidas, Nike, Reeboki, Pumy ar New Balance džiaugiasi milžinišku populiarumu, tačiau labai dažnai už juos turime pakloti kur kas daugiau, negu galime sau leisti. Nieko nuostabaus – šie prekės ženklai nustato kainas ne tik priklausomai nuo kokybės, bet ir logotipo, puošiančio batus. Jeigu vis dėl to nesi suinteresuotas turėti konkretaus prekės ženklo kedus, rekomenduojame rinktis avalynę iš mažiau žinomų markių! Fila, Umbro ar Feewear gamina itin geros kokybės batus, kurie užtikrina Tau šimtaprocentinį nešiojimo komfortą. Papildomai įgausi originalaus stiliaus ir galėsi pradėti kurti stilių su konkrečiais, nišiniais sneaker‘iais!

Pigių sportinių batų peržiūra

Sportiniai batai iki 30 

Feewear Frisky

Feewear batai

Minimalistiniai batai, kurie puikiai tiks kiekvienai Tavo sugalvotai stilizacijai. Gali juos įsigyti savo mėgstamiausioje spalvoje, pavyzdžiui, pudrinėje rožinėje arba šviesiai mėlynoje. Tekstilinės medžiagos aulas puikiai ventiliuoja pėdas, o minkštas, putų padas puikiai amortizuos smūgius.

Feewear Hayle

Feewear Hayle sportbaciai

Šie storo pado odskūliniai sneaker‘iai grįžta į sceną! Užteks pridėti prie jų vintažinius džinsus su aukštu liemeniu bei marškinėlius su užrašu, kad įgautum iš tikrųjų originalią išvaizdą. Gali būti tikras, kad Feewear batai už žemą kainą užtikrins Tau visišką nešiojimo komfortą.

Umbro Aspin

Umbro batai

Šis pasiūlymas visoms gero dizaino žinovėms! Markė pasirinko dėmesį traukiantį pintos medžiagos ir kariuomenei būdingos žalios spalvos junginį, kuris idealiai atspindi naujausias tendencijas. Batai puikiai pasiteisint stilizacijose su juodais bei pasteliniais atspalviais!

Sportiniai batai iki 50 

Jeigu Tavo biudžetas sportiniams batams yra 50 €, reiškia galimybės beveik neribotos! Pakaks užtaikyti progą, o vėliau tik užbaigti pirkimą. Mes tikrai susigundysime trimis puikiais pasiūlymais iš kultinių prekės ženklų už 50 €:

New Balance 410

new balance batai

Batai legenda, kitaip dar – New Balance, šiandien yra kiekvieno sportinio stiliaus mylėtojo svajonė. Tačiau jų kainos reguliariai nevilioja jų pirkti. Alternatyva yra, žinoma, išpardavimai, kurie gali pasiūlyti New Balance modelį 410 net už 48 €.

Adidas Court VL

adidas sportbaciai

Klasikiniai inkariukai su trimis juostelėmis puikiai atrodys kiekviename stiliuje, o aukšta jų kokybė yra komforto ir ilgaamžio nešiojimo garantija. Taip trumpai galima  apibūdinti adidas Court batus VL 2.0, kurie sužavi itin būdingu prekės ženklui dizainu!

Reebok Royal CMPLT

reebok batai

Pigių sportinių batų savo asortimente turi iš Reebok prekės ženklas. Vienu įdomiausių modelių yra Royal CMPLT, arba minimalistiniai inkariukai su zomšos aulu ir guminiu padu. Idealūs kasdienėms stilizacijoms Tavo mėgstamiausiuose spalvose!

Sneaker‘ių pirkimas nuo šiandien neturi asocijuotis su didelėmis išlaidomis! Pigius sportinius batus gali įsigyti internetinėse parduotuvėse su jų originalumo garantija. Verta, nes nešiojimo patogumas ir madingas stilius yra neįvertinami!

Comments

Parašykite komentarą