Reebok x Black Scale Insta Pump Fury and Furylite

Reebok x Black Scale Insta Pump Fury and Furylite

Kalifornijos gatvės mados įmonė BLVCK SCALE yra pasiruošusi dar vienam bendradarbiavimo su sportinės avalynės pasauliu iššūkiui. Po sėkmingo bendradarbiavimo su Adidas ar Gourmet Footwear atėjo laikas Reebok ir jo kultiniams Insta Pump. Kokius hitus jie sukūrė šį kartą?

Juodai-balta estetika

BLVCK SCALE pirmiausiai asocijuojasi su juodai-baltu spalvų deriniu bei harmonijos filosofija. Taip pat ji kūrė projektą su Reebok, kuriam pagamino du klasikinių Insta Pump Fury ir Furylite batų spalvinius variantus. Šie rinkiniai būtinai patiks visiems minimalistams, kurie mėgsta paprastumą, bet ir išskirtinumą. Visgi BLVCK SCAKE tai kontrastais pasižyminti įmonė.

Black Scale x Insta Pump Fury

Insta Pump Fury tai Reebok įmonei modelis – ikona. Todėl BLVCK SCALE nepadarė nieko, kas galėtų potencialiai pakenkti legendos statusui. Jų klasikinis juodos ir baltos derinys idealiai įsiliejo į Reebok standartus. Du tinklinių elementų atspalviai, juodas išorinis skeletas ir baltas padas suteikia batams charakterio, o unikalus, blizgantis kulno elementas puikiai kontrastuoja su likusia visuma. Kulną puošia šiam bendradarbiavimui būdingi raštai, kurie sukuria įspaudimo efektą ir puikiai dera prie blizgančių elementų. BLVCK SCALE prekės ženklas strategiškai buvo patalpintas ant liežuvio, tokiu būdu išbaigdamas kūrinį, kuriuo reikėtų pavadinti šį bendradarbiavimo vaisių.

Insta Pump Furylite su kontrastuojančia kulno zona

Panašia, kaip pirmo modelio atveju, Furylite spalvos yra juoda ir balta. Tačiau šį kartą blizgantį kulno elementą pakeitė daug labiau akį traukiantis dizainas. Šviesiai žalias, neoninis blokas iš karto krenta į akį ir ilgam išlieka atmintyje. Furylite tai tikrai stiliaus atžvilgiu sudėtingesnis modelis, tačiau tai, kaip šiek tiek spalvų pakeičia jo charakterį, yra neįtikėtina. Abu modeliai prekyboje yra prieinami nuo sausio 20 dienos ir tikrai taps dažnu šių metų gatvės mados elementu.

 

fot. https://hypebeast.com

Comments

Parašykite komentarą