Sportinių batelių dažymas

Sportinių batelių dažymas

Kada mėgstamiausi sportiniai bateliai jau nustoja puikiai atrodyti, jau nujauti, jog atsisveikinimas su jais nenumaldomai artėja. Dar liūdniau darosi, kai batai kainavo nemažai ir jeigu ne panešiota jų išvaizda, bateliai dar ilgai džiugintų. Nereikėtų nuleisti rankų, nes galima juos atgaivinti. Naują spindėjimą gali jiems suteikti dažymas.

Atnaujinimas su „wow“ efektu

Dabar batelių dažymas tampa vis populiaresnis, a rezultatas gali tikrai stebinti. Atnaujinimas žinoma yra kur kas pigesnis, negu nauja pora. Kad nesugadintum avalynės, reikėtų tinkamai pasiruošti. Iš tikro dažyti galima visas medžiagos rūšis, svarbiausia yra tinkamas dažų ir preparatų batų apdailai pasirinkimas. Visas procesas yra lengvesnis, jei nori nudažyti batelius tuo pačiu arba tamsesniu atspalviu. Tačiau jeigu norėsi perdažyti iš tamsios į šviesesnę spalvą, būtinai reikės batus išblukinti.

Dažiklio taikymas – pats ar batsiuvio pagalba?

Šiandien dažų batams galima surasti daugelyje parduotuvių skirtų batsiuviams arba didesnėse batų parduotuvėse. Jų taikymas yra visai nesudėtingas – po dažiklio išmaišymo, reikia jį užtepti teptuko ir kempinėlės pagalba. Tikslumas yra labai svarbu, nes dažus reikia padengti visur tolygiai, siūlių ar kitokias gilesnes vietas. Dažnai veiksmą reikia kartoti dukart (o sudėtingais atvejais, net triskart). Žinoma kita dažų sluoksnį uždedame, po visiško išdžiovimo. Baigiamojoje dažymo stadijoje atnaujintą avalynę reikia tinkamai apsaugoti naudojant specialius apsauginius kremus. Zomšiniams elementams tokiais atvejais naudojami impregnatoriai.

Jeigu bijai, kad savo pastangomis tik labiau pakenksi, nei padėsi avalynei, turėtum kreiptis pas batsiuvį. Dėl to, jog sportinių batelių dažymas tampa vis populiaresniu reiškinių, dauguma batsiuvių tai įtraukė į savo paslaugų sąrašą. Nereikia jaudintis, jog panorėjus surasti tinkamą specialistą reikės aplankyti visus avalynės taisyklas mieste.

fot. http://www.szewc24.pl

Comments

Parašykite komentarą