TOP 5 batų modeliai pavasariui iš Nike

Nike batai

Įkurta 1964 metais Nike prekės ženklas šiandien yra vienas iš populiariausių ir labiausiai atpažįstamų sportinės aprangos gamintojų rinkoje. Batai pažymėti legendiniu Swoosh‘u džiaugiasi populiarumu įvairiuose pasaulio kampeliuose, o už savo sėkmę yra dėkingi atsakingai atrinktoms medžiagoms, solidžiai gamybai ir nepaprastam dizainui, su kuriuo dirba geriausi šios srities Oregono koncerno projektuotojai. Paruošėme Nike batų apžvalgą visiems, ieškantiems batų artimiausiam pavasariui.

TOP 5 moteriškų batų šiam pavasariui

Nike WMNS Air Max Motion LW

Air Max Motion batai

 

Šiame rekomendacijų penketuke moterims negalėjo pritrūkti Nike

Max šeimos reprezentanto, gimusių pagal Tinker Hatfield projektus jau 1987 metais. Paskutiniuosius 30 metų parduotuvių lentynose pasirodė daugybę įvairių AM modelių. Minėto reitingo rėmuose siūlome Nike WMNS Air Max Motion LW batus, kurie turi viską, kuo privalo pasižymėti idealūs kedai pavasariui.

Nike WMNS Air Max Muri

Air Max Muri Avalyne

Kitu įrodymu, kad Air Max yra puikiu avalynės pasirinkimu pavasariui yra modelis Nike WMNS Air Max Muri. Šio modelio atveju Oregono dizaineriai pritaikė tekstilines medžiagas bei sintetinius audinius. Tokios konstrukcijos aulas buvo atremtas į puikiai amortizuotą vidaus padą, su įmontuota kulne oro pagalve.

Nike WMNS Stargazer LW

Šį kartą pasiūlymas ne iš 1987 metais kurtos Tinker Hatfield‘o serijos. Nike batai WMNS Stargazer LW nepadarytų  gėdos ir pačiam Bill Bowerman, vienam iš Nike steigėjų, vaflių keptuvės formos protektoriaus išradėjo ir kultinio modelio Nike Cortes kūrėjo.

Nike WMNS Juvenate

Nike Juvenate bateliai

Dar vienas pavasarinio modelis, kuris leis Tau ypač patogiai judėti miesto džiunglėse. Nike WMNS Juvenate batai dėl juose panaudotų aukštos kokybės medžiagų ir konstrukcijos siūlo lengvumą ir laidumą orui, o tai turi lemiamą reikšmę batams skirtiems nešioti šiltoms dienoms. Aulas atremtas į phylon vidaus padą, kuris be problemų absorbuoja visus smūgius.

Nike WMNS Kaishi 2.0

Ieškai stilingo kedų varianto šių metų pavasariui? Nike WMNS Kaishi 2.0 itin įdomiai papildys Tavo garderobą. Šis modelis buvo sukurtas remiantis turtinga sportinio Oregono prekės ženklo istorija ir naujausiais technologiniais sprendimais iš jų portfelio. Laidus orui aulas ir gerai amortizuojantis padas yra kasdienio nešiojimo ir komforto pagrindas.

TOP 5 vyriškų batų šiam pavasariui

Nike Air Max Prime

Rekomendacijų sąraše vyrams lygiai taip pat negalėjome nepaminėti legendinės Air Max kolekcijos reprezentantų. Dėmesio yra verti tarp kitko Nike Air Max Prime batai, kuriems netrūksta nei akį traukiančios stilistikos, nei funkcionalių technologinių sprendimų.

Nike Air Max Invigor Mid.

Antras pasiūlymas iš TOP 5 vyriškų batų pavasariui yra irgi iš AM šeimos. Pažink Nike Air Max Invigor, kuris siūlo šiuolaikinę konstrukciją ir daugybę sprendimų, užtikrinančių patogų nešiojimą. Malonus akiai dizainas lemia, kad šį modelį galėsi garbingai pridėti prie savo pavasario garderobo.

Nike Arrowz

Nike Arrowz avalyne

Akimirkai paliekame Air Max seriją ramybėje, kad galėtume pristatyti modelį Nike Arrowz. Sportinė stilistika, išskirtinės medžiagos, patikima gamyba ir nešiojimo komfortas – tai viskas, ką siūlo šie nebanalūs kedai.

Nike Tanjun

Nike batai Tanjun

Nike Tanjun buvo labai stipriai įkvėptas kultinio Nike Roshe modelio, suprojektuoto neįkainojamo Dylan Rassch. Modelis pasižymi vientisu aulu iš orui laidaus tinklelio, kuris lemia optimalaus lygio oro cirkuliaciją visoje konstrukcijoje. Visumą išbaigia minkštas padas iš įpustų EVA putų.

Nike Air Max Guile Premium

air max guile batai

Reitingo pabaigai palikome dar vieną Air Max serijos modelį, be to, premium klasės. Šio modelio aulas buvo pagamintas iš aukštos kokybės natūralios odos. Projektas buvo papildytas phylon vidaus padu ir Air Max sistema, sukuriant tokiu būdu puikiai smūgių energiją absorbuojantį padą.

Comments

Parašykite komentarą