Lapkritis 2018: naujienos iš populiariausių prekės ženklų

Sportinių batų rinkoje pasirodo vis daugiau įvairiausių prekės ženklų pasiūlymų, kurie stengiasi patenkinti lūkesčius net labiausiai išrankių sneakerhead‘ų ir gatvės stiliaus bei laisvalaikio tendencijų gerbėjų. Prieš Jūs pačios geriausios naujienos iš prekės ženklų, kurie džiaugiasi populiarumu tarp milijonų žmonių visame pasaulyje.

atmos x ASICS-Tiger GEL-Lyte III „Worldmap”

Parduotuvių lentynose vis dažniau pasirodo projektai esantys bendradarbiavimo su populiariais brandais ar prekiniais vardais rezultatai. Rudens viduryje į prekybą pateko autorinių prekių parduotuvės atmos ir žinomo japonų gamintojo Asics-Tiger bendro darbo kūrinys. Taip šviesą išvydo naujas, kultinis GEL-Lyte III modelis, kuris jau ilgus metus džiaugėsi milžinišku populiarumu ir jau prieš kurį laiką vis grįždavo į rinką naujose versijose. „Worldmap“ versijos įkvėpimas, kaip galima suprasti iš pavadinimo, buvo pasaulio žemėlapis, kuris yra labai kūrybiškai perkeltas į kultinius kedus. Aulas buvo sukurtas iš aukštos kokybės natūralios odos, kurį papildyto minkšto nailono detalės. Pagrindinę modelio spalvą sudaro žydra, su baltais akcentais. Batų aule taip pat atsirado vietos elementams iš šviesą atspindinčios medžiagos 3M. Šis sprendimas buvo labai populiarus bėgimo batelių modeliuose praeito amžiaus devintajame dešimtmetyje, o jeigu būsime tikslesni – ASICS-Tiger GEL-Lyte modelis pasaulio šviesą išvydo 1990 metais.

Jordan Wesbrook 0.3

Kiekvienas tikrai atpažįsta modelį Why Not Zer0.1 pažymėtą Russell‘o Westbrook‘o pavarde. Tačiau kol Jordan prekės ženklas sukūrė šį siluetą, rinkoje buvo pasirodžiusi populiaraus krepšininko laisvalaikio aprangos linija, kuris buvo žinomas dėl savo ekstravagantiško stiliaus. Amerikiečių prekės ženklas nusprendė tęsti laisvalaikio kolekcijos seriją, todėl netrukus buvo pristatyti naujos, žymių Jordan Westbrook 0.3 batų nuotraukos.

Naujame projekte dizaineriai nusprendė pasirinkti paprastą dizainą, įkvėptą klasikiniais inkariukais, Kalifornija ir riedlenčių kultūra. Aulą sudaro orui laidus audėklas, kurį puošia „RW“ logotipas, įforminantis, žinoma, krepšininko inicialus. Visuma atsiremia į storą, guminį padą.

Overkill x Kangaroos Coil-R1 & Omnicoil „Adam & Eve”

Autorinių prekių parduotuvė Overkill jau ne vieną kartą įrodinėjo sneakerhead’ams, jog sugeba dalyvauti labai įdomiuose bendradarbiavimo projektuose. Šį kartą galime susipažinti su bendradarbiavimo rezultatais su amerikiečių prekės ženklu Kangaroos.

Bekuriant naują kedų modelį projektuotojai ieškojo įkvėpimo krikščionybėje, ypatingą dėmesį skirdami į Adomo ir Ievos istorijai. Coil-R1 modelis buvo sukurtas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir tai galima pamatyti jau iš pirmo žvilgsnio į šį darbo rezultatą. Įsitikiname, jog dizaineriai tikrai įdėjo visas pastangas, kad išgautų idealų efektą, kuris nustebintų abiejų prekių ženklų gerbėjus. Aulą puošia keletas malonių akiai žalios atspalvių primenančių rojaus augalus.

Omnicoil „Eve“ yra modelis moterims. Šiuo atveju irgi turime aulą pagamintą iš aukštos kokybės natūralios skeltinio odos.

Projektas Overkill x Kangaroos Coil-R1 & Omnicoil „Adam & Eve” pateko į prekybą lapkričio 25 dieną.

 Air Jordan 5 JSP „Laney”

Dar viena naujiena iš Jordan, tačiau šį kartą tipiškos krepšinio stilistikos gerbėjams. Batai Air Jordan 5 JSP „Laney“ versijoje pasižymi zomšos aulu, kuris buvo papildytas elementais iš šviesą atspindinčios juostelės 3M, kaip ir priklauso AJ5 modeliui. Konstrukciją puošia geltonas Jumpan siluetas, kas primena modelio sąsają su Air Jordan 8.

Batai Air Jordan 5 JSP „Laney” į parduotuves turi patekti 2019 metų sausio 19 dieną „Varsity Maze” atspalviuose.

Air Jordan 1 Mid „White Plaid”

Dar viena naujiena visiems gerbėjams projektų, pažymėtų vienos ryškiausių NBA krepšinio istorijos žvaigždžių pavarde. Modelis Air Jordan 1 Mid „White Plaid” puikiai įsikomponuos į Kalėdų atmosferą, todėl didžiajai daliai Jordan gerbėjų gali jie tapti labai geru gruodžio stilizacijų papildymu. Galinėje aulo dalyje rasi specifinį languotą elementą, kurį akomponuoja raudona etiketė ant liežuvėlio bei raudonas pado paviršius.

Nike Kyrie 4 Low „Floral”

Populiariausių prekės ženklų naujienų peržiūros pabaigai išsaugojome Jums labai patrauklią, plačiai žinomo modelio Nike Kyrie 4 Low koloritą, kuriame Nike Basketball nusprendė pritaikyti gėlių raštą. Reikia pripažinti – tai yra vienas įdomiausių šio modelio variantų ir tikrai yra pasitinkamas labai teigiamai.

Nike nurodė oficialią Nike Kyrie Low „Floral“ batų premjerą gruodžio 1 dieną.

Comments

Parašykite komentarą